Translate
sobota, 21 czerwca 2014
piątek, 20 czerwca 2014
Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę.
Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości.
Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość.
Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte.
Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła.
Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania.
Każdy wojownik światła mówił "tak", kiedy chciał powiedzieć "nie".
Każdy wojownik światła zranił kogoś, kogo kochał.
I dlatego jest wojownikiem światła. Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem.
Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości.
Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość.
Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte.
Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła.
Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania.
Każdy wojownik światła mówił "tak", kiedy chciał powiedzieć "nie".
Każdy wojownik światła zranił kogoś, kogo kochał.
I dlatego jest wojownikiem światła. Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem.
piątek, 13 czerwca 2014
czwartek, 12 czerwca 2014
And thems the breaks for we designer fakes we need to concentrate on more than meets the eye There are twenty years to go the faithful and the low the best of starts the broken heart of stone There are twenty years to go the punch drunk and the blow the worst of starts the mercy part,the phone
Miałam w życiu plan
miałam ustalony pomysł na życie
i wszystko szło powiedzmy
zajebiście
ukończona szkoła baletowa
potem wymarzona praca w balecie
niewiarygodny talent ,szybki awans
i szalona miłość
Czytałam wczoraj wywiad ze sobą zaraz po odebraniu nagrody w Rosji i awansie na koryfejkę
i cały czas mam w głowie słowa które wtedy powiedziałam
Gdzie jest tamta dziewczyna ?
Byłam nią przez ponad 20 lat swojego życia
A potem zabrała ją inna której nie znam i nienawidzę
może byłam nią zawsze
ale wcześniej potrafiłam radzić sobie z problemami
byłam silna
byłam ambitna i zawzięta
byłam sobą
A dziś ?
z marnymi ocenami chce wmówić sobie, że zostanę projektantem
chociaż każdy wie ,że marna ze mnie krawcowa
Pytam dziś samą siebie rano spoglądając na bajzel w mieszkaniu i moje zdj. z K
czego chce i do czego zmierza ta farsa ?
There are twenty years to go
and many friends i hope
though some may hold the rose
some hold the rope
and that´s the end and that´s the start of it
that´s the whole and that´s the part of it
that´s the high and that´s the heart of it
that´s the long and that´s the short of it
that´s the best and that´s the test in it
that´s the doubt,the doubt,the trust in it
that´s the sight and that´s the sound of it
that´s the gift and that´s the trick in it
you´re the truth,not I
and many friends i hope
though some may hold the rose
some hold the rope
and that´s the end and that´s the start of it
that´s the whole and that´s the part of it
that´s the high and that´s the heart of it
that´s the long and that´s the short of it
that´s the best and that´s the test in it
that´s the doubt,the doubt,the trust in it
that´s the sight and that´s the sound of it
that´s the gift and that´s the trick in it
you´re the truth,not I
you´re the truth,not I
you´re the truth,not I
you´re the truth,not I
you´re the truth,not I
niedziela, 8 czerwca 2014
Chociaż jak syreny budzą mnie o tobie sny... Jedno wiem na pewno nie chcie juz z Tobą żyć
Przyszedł czas, kiedy nie czuję już nic
Nie wiem czy kogoś kocham
nie potrafię już płakać
nie wkurwiam się już nawet jak dawniej
nawet do pracy chodzę jak zombie
jestem jedną wielką pustką
siedząc w piątek i oglądając Don Kichota nawet nie drgnęłam na myśl , że solówki mogły być moje
to ja mogłam tam tańczyć
nawet przestało mi być szkoda dawnego życia
myślę o samobójstwie jako o pewnego rodzaju przełomie
bo nie wiedzę już dalszych perspektyw w w swoim życiu
Nie wiem czy kogoś kocham
nie potrafię już płakać
nie wkurwiam się już nawet jak dawniej
nawet do pracy chodzę jak zombie
jestem jedną wielką pustką
siedząc w piątek i oglądając Don Kichota nawet nie drgnęłam na myśl , że solówki mogły być moje
to ja mogłam tam tańczyć
nawet przestało mi być szkoda dawnego życia
myślę o samobójstwie jako o pewnego rodzaju przełomie
bo nie wiedzę już dalszych perspektyw w w swoim życiu
środa, 4 czerwca 2014
w życiu mam jednego wroga - siebie samą
Wstaję i zaczynam chodzić pokoju
w tę i z powrotem
krzyżuję ramiona i zaczynam pocierać ciało
robi mi się zimno i czuję chłód w krzyżu
3 jednej sekundzie chce mi się płakać, w jednej chce mi się zabijać, w jednej chce mi się umrzeć
rozważam bieganie, ale nie ma gdzie biegać, więc chodzę szybkim krokiem, pocieram ciało i jest mi zimno
w tę i z powrotem
krzyżuję ramiona i zaczynam pocierać ciało
robi mi się zimno i czuję chłód w krzyżu
3 jednej sekundzie chce mi się płakać, w jednej chce mi się zabijać, w jednej chce mi się umrzeć
rozważam bieganie, ale nie ma gdzie biegać, więc chodzę szybkim krokiem, pocieram ciało i jest mi zimno
niedziela, 1 czerwca 2014
Subskrybuj:
Posty (Atom)